tel.: 504 810 544, Konstantego Ildefonsa 
Gałczyńskiego 27A, 10-089 Olsztyn.
 
Menu

renowacje podłóg parkietów Olsztyn Renowacje podłóg, parkietów i desek - Olsztyn

Renowacja jest procesem, który ma na celu przywrócić obiekt do stanu jego świetności. Dlatego jako profesjonalna firma, zajmująca się tą tematyką, podejmujemy się kompleksowych usług związanych z renowacją nawierzchni (podłogi, parkiety, linolea). Od kilku lat działamy na terenie całego Olsztyna i okolicznych miejscowości, z dojazdem na własny koszt. Nasi pracownicy są wykwalifikowaną grupą ludzi o wysokim doświadczeniu. 

renowacje parkietów Olsztyn

Renowacja parkietów i desek

Parkiet jest materiałem drewnianym, służącym przede wszystkim do wykańczanie podłóg w mieszkaniach. Jako drewniany produkt, ulega on naturalnemu zużyciu. Warto nadmienić, że parkiet jest wystawiony na działanie czynników trzecich, takich jak uderzenia, przetarcia, czy rysy. Drewno jest również podatne na chemię, czy promienie słoneczne. W związku z powyższym jako doświadczona firma, świadczymy swoje usługi w zakresie renowacji nawierzchni. 

Renowacja podłóg

renowacje podłóg OlsztynPodłoga jest częścią składową powierzchni, w mieszkaniu, biurze lub budynku. Jako twór budowlany, podlega ona częstszej amortyzacji, niż jakiekolwiek elementy tj. sufit, kafelki etc. Chcąc cieszyć się z naszej podłogi jak najdłużej, powinniśmy odnawiać jej żywotność, a konkretnie poddać ją procesowi renowacji. W przypadku, gdy nawierzchnia została uszkodzona, powinniśmy rozważyć wezwanie ekipy, która zajmuje się odpowiednimi usługami parkietowymi. Dlatego, jesteśmy w stanie podjąć się każdego zlecenia, od usunięcia zwykłych zatarć po usunięcie plam chemicznych, które zepsuły nawierzchnię podłogi. 

Facebook Twitter Google+ Pinterest